1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

menstruacija i bremenost zaedno

Дискусија во 'Канта' започната од anetalove, 14 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anetalove

  anetalove Активен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  devojki dali e mozno da imas menstruacija a istovremeno da si trudna ve molam da mi objasni nekoja please
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.010
  Пол:
  Женски
  да можно е. иако се ретки таквите случаеви, сепак постојат. за да немаш сомнениа земи си тест и направи си сабајле.
   
 3. midnight.flower

  midnight.flower Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  541
  Допаѓања:
  1.050
  Има една тема bremenost/ne-znaev-deka-sum-bremena-t7825/ каде што е опишано дека имало случаеви каде жената/мајката имала редовна менструација до кај 5-6 месец од бременоста. Колку е вистина - не знам. Разгледај ја и таа тема, доколку ти треба.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.