1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Meteopat ili ne?

Дискусија во 'Канта' започната од tigar.23, 22 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tigar.23

  tigar.23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  2
  Dali vremeto vliae na vaseto raspolozenie, dali vremeto e nekogas pricina za glavobolka, depresivnost ili pak se poteknuva od mozokot? Pred nekoe vreme so moite prijateli razvivme golema diskusija bas na ovaa tema i imase sprotivstaveni mislenja :). Bas me interesira sto mislite vie? :)
   
 2. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Темата ја заклучувам, затоа што веќе постои слична.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.