Mi - паметни телефони (Xiaomi)

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Eva22, 5 јуни 2018.

?

Дали Xiaomi Mi заслужува да е пред Huawei?

 1. Да

  40 глас(а)
  59,7%
 2. Не

  25 глас(а)
  37,3%
 3. Никогаш нема тоа да се случи

  2 глас(а)
  3,0%
 1. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  853
  Допаѓања:
  1.479
  Пол:
  Машки
  Имаат продавница во ГТЦ на приземје. Позади ЕВН ќе дојде.
   
  На g8lQQk му/ѝ се допаѓа ова.