1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Mi treba vasa pomos

Дискусија во 'Канта' започната од MayyaPetkovska, 5 јануари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MayyaPetkovska

  MayyaPetkovska Нов член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2016
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  So decko mi sme 9 meseci zaedno, od 3mesec imavme seks bez kondom pa se do den denes imam 22 god no ne se osekjam spremna za majka ama skoro 3nedeli mi idi lazna mestruacija I zedov 2pati test za bremenost ednas mi izleze negativno a drugio pat pozitivno sto mislote moze da sum bremena?
   
 2. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  5.343
  Допаѓања:
  83.649
  Пол:
  Женски
  Да,бремена си.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.