1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Mi treba vaseto mislenje devojki

Дискусија во 'Канта' започната од Iwu6ka, 20 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Iwu6ka

  Iwu6ka Активен член

  Се зачлени на:
  14 август 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Zdravo devojki...Imam eden problem neznam ni jas sto tocno se slucuva i kade vodi sevo ova,pred tocno 11 dena imavme odnosi so mojot decko on svrsi u mene a sekoj mesen na 18-19 mene mi ide istoto se sluci i vcera..dali ova treba da znaci deka 100000% nesum bremena?pozdrav
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.234
  Пол:
  Женски
  Не, ова значи 100 000 000 % дека си бремена |(
   
 3. Iwu6ka

  Iwu6ka Активен член

  Се зачлени на:
  14 август 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  pa kako? koga mi dojde vcera ?
   
 4. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.234
  Пол:
  Женски
  Со финта 8)
   
  На tessie и Beautiful-Princess им се допаѓа ова.
 5. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.629
  Допаѓања:
  21.940
  Пол:
  Женски
  Абеја ќе те замолам да не го ринглаш девојчето, на мака е. :D :rofl:
  Немај гајле, не си. ;)
   
  На Ruby.rose и Abeja им се допаѓа ова.
 6. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.234
  Пол:
  Женски
  Јас не ринглам, Кико рингла на кец. :lol:
  А девојчето не ми изгледа баш малецко за вакви безвезни прашања.
  Ама изгледа и е досадно дома. Ја разбирам. И јас се би дала во моментов да можам да си седам дома и да се заебавам по форуми.
  А Ивушка срцка ти сакаш или не сакаш да си бремена? Многу е битно тоа прашање, мора да си сигурна во тоа.
  p.s. секогаш во овие проценти пресметуваш? Баш ме интересира колку е 154 238% од 596??
   
  На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Iwu6ka

  Iwu6ka Активен член

  Се зачлени на:
  14 август 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  znaes sto dali si masko ili zensko ic p*** ne me boli isto taka i tvoeto maloumno mislenje zatoa te molam ne napnuvaj...pozzz
   
 8. Beautiful-Princess

  Beautiful-Princess Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2012
  Пораки:
  755
  Допаѓања:
  370
  Пол:
  Женски
  Девојче никој не напнува тука, ти си таа која навредува. Сосема во право е Абеја. Размисли како може да си бремена кога си добила? :?: Верувај дека преку глава ни е од ваквите нови теми. Имаш соодветна тема. Пред неколку дена пиша таму, јас ти одговорив. Сега пак можеше да прашаш таму, пак ќе ти одговоревме.
   
  На Abeja и tessie им се допаѓа ова.
 9. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.234
  Пол:
  Женски
  Како поминува времето, се повеќе е несигурна, дури на втората добиена менструација ќе почнува по малку да биде сигурна ама уште ќе и биде нејасно, потполно ја разбирам дури и кога би отворила нова тема на латиница без притоа да ги разлиста темите при што би наишла на соодветна тема за нејзиниот "проблем".
  Бидејќи пи*ка не ја болела не би требало тоа да и биде тешко и мачно.
   
  На Beautiful-Princess и tessie им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.