1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Michelle Rodriguez (Природна убавица)

Дискусија во 'Мода и стил' започната од IamSexyAndIKnowIt, 27 февруари 2013.

 1. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  1.603
  Допаѓања:
  2.838
  Пол:
  Женски
  Секогаш природна и прекрасна. :inlove: Ми се допаѓа се, ама баш се кај неа. :inlove: Какво е вашето мислење за Мишел? :)
   

  Прикачени фајлови:

  На Struma55 му/ѝ се допаѓа ова.