1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Mislenja za Finki

Дискусија во 'Канта' започната од Delmaxia, 4 август 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Delmaxia

  Delmaxia Нов член

  Се зачлени на:
  4 август 2017
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Od septemvri planiram da se zapisam na finki smerot za e-tehnologii (PET) pa ako moze nekoj da mi dade misenja ili iskustva od fakultetov kako e so predmetite sto konkretno ponataka mozes da rabotis so ovoj smer itn
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  6.900
  Допаѓања:
  31.697
  Пол:
  Женски
  Дупла тема
  https://forum.femina.mk/threads/Факултет-за-информатички-науки-и-компјутерско-инженерство.8406/

  И Ве замолувам да пишувате на кирилица.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.