1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Mislenje

Дискусија во 'Канта' започната од eli123, 19 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. eli123

  eli123 Активен член

  Се зачлени на:
  19 април 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Dali moze da se ostane bremena od oralen seks ??????????
   
 2. tinan

  tinan Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  1.275
  Пол:
  Машки
  Аман бре. Ти тоа за озбилно или не работиш сите тука на форумов?
  Не ми е ситуацијава баш за смеење во моментов.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.