1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Miss Poem

Дискусија во 'Мода и стил' започната од blueeparadise, 12 октомври 2011.

 1. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  3.276
  Допаѓања:
  5.788
  Напнав со продавнициве, знам. :lol:
  Инаку, Miss Poem се наоѓа карши Рекорд, т.е карши Мекдонадлс, така му доаѓа. Мислам дека се отвори пред една година и кога ја видов си мислев дека и оваа продавница ќе биде вистинска утка. Ама да ви кажам право, пријатно ме изненади. Облеката е најмногу ориентирана за младите/тинејџерите а цените мислам дека се пристојни. За попусти незнам, не сум начекала до сега. Од овде имам купено преслатко топерче, сина сукња а пред некој ден си купив и една маичка со три-четврти ракави. Може да се најдат интересни и убави работи, ама зависи кога-како. Пред некое време имаа многу убави сакоа, ама беа скоро 4000 илјадарки :o и не можев да си дозволам да си купам.

  Имате нешто од оваа продавница, ви се допаѓа ли претежно облеката и нејзиниот квалитет? Сметате дека цените се прескапи за нашиот стандард или? Позитивни/негативни искуства?
   
 2. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  Шо е ова ? Во Скопје е? :D :D :D