Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

mlada ...so postar zenet.....dali e najbezbedno?

Дискусија во 'Канта' започната од talkach, 3 април 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. talkach

  talkach Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Машки
  zenet sum i sum imal iskustvo so 26 godisna.......nezaboravno...mi prizna deka sekogas sakala so zenet...bezbedno se osekala..a i iskustvoto si pravi svoe.........samo sex i nisto poveke od toa.....si ima decko nejzina generacija........ama ona si znae.......dali da veruvam ili....
   
 2. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.708
  Допаѓања:
  49.446
  Пол:
  Женски
  Не мислиш дека малку претера по темите за секс денес?
   
  На anel, Ferhundela, Sanimk1 и 4 други им се допаѓа ова.
 3. talkach

  talkach Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Машки
  mozebi takov mi e denot.....ok nemoras da me napagas
   
 4. zenska

  zenska Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  338
  А и ти не мора да замараш цел ден
  Оди изд*кај го и остај го форумов на раат
   
  На Sanimk1, Hristov, Peco и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. talkach

  talkach Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Машки
  izgleda ke te poslusam
   
 6. Sanimk1

  Sanimk1 Активен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2015
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  97
  Пол:
  Женски
  Оставете го човекот женет е и 24/7 си МИСЛИ на секс. Башка тоа, има 18 пораки во еден ден и сите му се за секс :D
  Талкач, мислам дека ти е време да поработиш на "жена ти".
   
  Последна измена: 3 април 2015
  На anel, crimson и Hristov им се допаѓа ова.
 7. Peco

  Peco Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2015
  Пораки:
  2.568
  Допаѓања:
  124.410
  Пол:
  Машки
  Темава е за во канта.
   
 8. talkach

  talkach Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Машки
  ostajte me bre da poraduvam ej
   
  На WORRIED.BT му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Ferhundela

  Ferhundela Активен член

  Се зачлени на:
  22 март 2015
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  54
  Пол:
  Женски
  Абе го згрешил сајтот човекот, знаеш како коа го прочитал зборот секс се му се има испомешано у глава, ете толку ви треба толку сте лесни само да се спомни зборот секс
   
 10. talkach

  talkach Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Машки
  barem nekoj da kazese nesto za mojava tema..uh kakvi ste breeee
   
 11. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.973
  Mi mirisa na kanta...ili...?? :?:
   
 12. talkach

  talkach Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Машки
  ne e dobro ova so go pobarav da se izjasnuvate...ok kako sakate.........mnozinstvoto e vo pravo
   
 13. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.973
  A be imas temi za soveti, za problemi...sto otvaras nova, I plus ne ti e ispravna. Dali si videl drugite temi so olku tocki da se?.........Ne?
  Znaci?
  Ne e po pravilo...aj pisi si go problemot vo druga tema ova sose mislenja ke odi vkanta ;)
  Izvini za lat od mob sum...vidi I kirilica se preporacuva da se pisi.
   
 14. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.530
  Јас ке ти кажам
  Швалеркава твоја е идиот на векот. Не затоа што спие со тебе, туку затоа што го изневерува дечкото. Ти не си ништо подобар од неа ( освен во кревет нели) и така.
  Се надевам еден ден нема да ја читаме жена ти во тема брачни неверстра, а швалеркава во тема врска со оженет, додека ти дркаш.
   
  На maravillosa и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 15. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.530
  И ајде раскажи ни зошто си толку добар во кревет пред да ја избришат темава.
  Ајде кажи ни која поза ти е најдобра? Дали сакаш да пружаш орален секс или сакаш само да го добиваш?
  Што те пали кај девојките?
   
 16. talkach

  talkach Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Машки
  ne mislev vaka da ide muabetot ama ete...
   
  На okcenzi му/ѝ се допаѓа ова.
 17. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.530
  Кога го започнале форумот некои администратори, исто така не зочекувале дека мажи дркаџии ке замараат со глупости, ама ете.
   
 18. talkach

  talkach Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Машки
  navistina sakas da pisuvam ili toa so ironija?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.