1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Moрски ентериер

Дискусија во 'Дом' започната од Maxymous, 2 мај 2012.

 1. Maxymous

  Maxymous Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2012
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  70
  Прво да ви кажам дека не сум сигурен дали има ваква тема, ако ја има, има и КАНТА ;)

  Пред некое време ја реновирав мојата соба, се одлучив за морски ентериер. Ѕидовите ми се кремасти и сини. Сега сакам да пронајдам некои украси кои би одговарале, но не сум баш стручен во таа област :lol:
  Па затоа ајде дајте некој предлог за декорација :)
   
 2. tweety26

  tweety26 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2010
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  2.275
  Пол:
  Женски
  Ми ја погоди темата,браво. ;) Јас сакам таква да ми биде дневната и бањата. :)

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

  Прикачени фајлови:

  На SunnyGirl2 и Maxymous им се допаѓа ова.
 3. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.193
  Допаѓања:
  8.925
  Пол:
  Женски
  Сум немала ваков ентериер, а понекогаш ме фаќа желба. И, кога ќе дојде зимата, ја ќе се чувствувам ко да сум на море, опкружена со школки,ракови,рипчиња... :D
  Ако се одлучам за ваква работа, морски ентериер би имале детската и купатилото.
  Еве некои идеи.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На SunnyGirl2, tweety26 и Maxymous им се допаѓа ова.
 4. Maxymous

  Maxymous Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2012
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  70
  Знае ли некој каде можам во Скопје да најдам бродскио кормило??? :)
   
 5. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.040
  Ми се допаѓа само долку живеам некаде на море, вака во сред центар или негде далеку од море или било каква вода не, ќе се осеќам ко да сум турист у сопствен дом :D
   
 6. marchi-cool

  marchi-cool Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.080
  Допаѓања:
  12.833
  Пол:
  Женски
  Јас сакам копатилото да ми е со ваков ентериер. Споделувајте идеи