1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

moda

Дискусија во 'Канта' започната од silkyT, 3 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. silkyT

  silkyT Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  kakva boja cevli/sandali bi nosele so siv fustan?
   
  На Dennings му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  500
  Е па ај ако не отвори уште некоја тема со истото прашање? :x

  Имаш еден куп теми каде што можеш да го поставиш твоето прашање.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.