1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Modni trendovi za leto

Дискусија во 'Канта' започната од Nekoja.devojka, 11 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nekoja.devojka

  Nekoja.devojka Нов член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2014
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Ova leto sakam da zableskam :D Ako ima nekoj ideja za modni trendovi ova leto?? Fala :)
   
 2. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Добра ти е идејата,но сепак кога правиш нова тема,направи ја на КИРИЛИЦА.И подобро насловот би бил Модни трендови за лето 2014.
  :)
   
 3. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.148
  Ќе летне и оваа тема во канта...
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.688
  Допаѓања:
  64.989
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.