1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Mojaта зараза е..

Дискусија во 'Канта' започната од stefigirl, 1 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  123
  Верувам дека секоја од вас имала или има барем по една зараза..
  Па еве напишете ги заразите и ако сте ги надминале као сте го направиле тоа

  еве јас прва

  1.Грицkање нокти-Порано го правев тоа но и си кпи од аптека 120 ден едно горчливо и сеа ги грицкам ама не како порано се контролирам сеа :$

  2.Сончоглед-Епа од тоа нема никако откажување

  толку ми текнуваат до сеа,кје допишам

  ако е дупла слободно канта
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.085
  Допаѓања:
  61.959
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.