Moja гардероба (Онлајн Продавница)

Дискусија во 'Слободно време' започната од The.Pink.Angel, 31 август 2012.

  1. franca

    franca Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јули 2014
    Пораки:
    922
    Допаѓања:
    2.199
    Ова моја гардероба е топ, само што тие администраторите им се чиста нула ко некои деца од 10 год да ставиле да ја уредуваат страната, еве и зашто : 1) пишале да не ги означувате артиклите како продадено, туку одма да ги бришете, па што тогаш по ѓаволите сте ставиле опција да означи продадено? Директно делете и ајд, исто така контрадикторно во правилникот пишува дека во категорија популарни артикли ќе бидат и тие профили кои имаат највеќе артикли со ознака продадено, мсм што сакаше да каже авторот :?: 2.) не смее да се става ништо друго освен алишта и чевли, значи ако сакате да продадете куфер, ќе се обратите на друга страна (facepalm) 3) Најглупото правило е што Ве условуваат во текот на денот да можете да објавите само 3 артикли, јер ако објавите повеќе ќе ги '' засените'' другите што објавуваат а вашите артикли ќе се продадат нивните не :rofl: глупи правила, поглупи не можеле да бидат :bow:
     
    На Pocahontask, buba4e89, gjoker4e и 4 други им се допаѓа ова.
  2. franca

    franca Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јули 2014
    Пораки:
    922
    Допаѓања:
    2.199
    Screenshot_20220916_193708.jpg УРЛАМ:rofl: па уште 3.000 на старо половно :wasntme:. Купувате ли Вие од оваа страна?
     
  3. Dang

    Dang Активен член

    Се зачлени на:
    3 септември 2022
    Пораки:
    10
    Допаѓања:
    21
    Пол:
    Женски
    И јас имам неколку работи.Сите работи се не користени/носени.Не се мој стил и само ми заземаат место.Цените ми се синболични поради тоа и секако го рачунам каргото(да не е скапо).Ако на некој му се допадне нешто повелете.
    https://mojagarderoba.mk/banance-36294
     
  4. Fluke18

    Fluke18 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2017
    Пораки:
    88
    Допаѓања:
    16
    Пол:
    Женски
  5. Beautiful Dreams

    Beautiful Dreams Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 март 2022
    Пораки:
    750
    Допаѓања:
    1.930
    Пол:
    Женски
    upload_2022-12-4_13-6-30.png
    Хммм....Woth?
     
    На franca и Mateo mark им се допаѓа ова.
  6. Zfer

    Zfer Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 март 2020
    Пораки:
    68
    Допаѓања:
    39
    Пол:
    Женски
    Здраво
    Ова е мојот профил
    Креиран е со цел некои драги парчиња да добијат нов сопственик, бидејќи мене повеќе не ми се точни

    https://mojagarderoba.mk/myecocloset-39086
    Цените се симболични и дел од парчињата се одвај еднаш облечени. Бидејќи се стремам кон по одржлив живот, одлучив да ги објавам за продажба
     
  7. resenska

    resenska Популарен член

    Се зачлени на:
    7 август 2014
    Пораки:
    1.633
    Допаѓања:
    13.917
    Пол:
    Женски