Money Heist (La casa de papel)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Mishela, 15 октомври 2018.

 1. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  47.908
  Пол:
  Машки
  Трета сезона ја изгледав за ден ипол,у ниеден момент не ми беше досадно. Екстра!! Мислев дека после крајот на втора сезона ќе нема што интересно да се дешава али сум се излажал,еве крајот на третава навести уште појака четврта:muscle:
   
  На senjorita-v, staycalm, Hellobeautiful и 4 други им се допаѓа ова.
 2. rhcpfan

  rhcpfan Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  997
  Мене оваа сезона ми беше сосема непотребна и полошо е направена од предходните две...
   
  На Lolipop23, edenandrej и MissDior им се допаѓа ова.
 3. staycalm

  staycalm Популарен член

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  1.049
  Допаѓања:
  5.745
  Пол:
  Машки
  Предобра беше сезонава. Да се надеваме дека ќе продолжат у тој правец.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Elissa

  Elissa Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  2.430
  Допаѓања:
  21.870
  Вчера ја почнав втората сезона, многу јака серија
  ма дал је могуче сите да се измуваат бре (facepalm)
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 5. GoodGirl45

  GoodGirl45 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2016
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  7.950
  Пол:
  Женски
  На Slatkish255, staycalm, senjorita-v и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  15.111
  Допаѓања:
  74.448
  Пол:
  Женски
  Јас бев убедена дека третата сезона ќе биде за никаде па ја одложував серијава. Кога оно, подобра ми е од претходните. :D
  До пола сум, ќе пишам пак кога ќе ја завршам ама засега ми е ептен добра.
   
  На Ivana J., senjorita-v, JuLleE и 4 други им се допаѓа ова.
 7. Annora

  Annora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.014
  Допаѓања:
  5.111
  Пол:
  Женски
  Многу добра серија!
  Ја препорачувам на сите кои сеуште ја немаат гледано. И јас бев скептична на почеток бидејќи не сум љубител на вакви серии, ама решив да му дадам шанса после препораките на многу луѓе. И навистина позитивно се изненадив. Една од подобрите серии кои воопшто ги имам гледано.
  Едвај чекам наредна сезона.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 8. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  6.514
  Допаѓања:
  106.301
  Мене па трета ептен ме разочара. Првите две ми личат како да се направени да се само тие две и финализираат една приказна. Се звучи финално, крајно и трета иди наеднаш, од никаде, избрзана. А, можи да не мисе бендисва чисто пошто Берлин е само меморија, а не жив. Љубовта моја за него е вечна.
   
  На Espadrila, Lolipop23, senjorita-v и 3 други им се допаѓа ова.
 9. Elissa

  Elissa Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  2.430
  Допаѓања:
  21.870
  Првите две сезони беа феноменални, врв. Третата, сите епизоди со вртење ги поминав, досадно вештачки и некако инспекторката и професорот толку не ми се пар и неинтересни, ниту пак заедно да работат.Не знам дали мене ми се чини само така.Не ми иде комбинацијата никако.
   
  На Amelia, Lolipop23, Avery и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Distant

  Distant Активен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2019
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  72
  Пол:
  Женски
  Премиера на четврта сезона ќе биде на 3-ти април.
  20191212_143725.jpg
   
  На Liu, theowndemon, JuLleE и 2 други им се допаѓа ова.
 11. Luminary

  Luminary Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2017
  Пораки:
  1.572
  Допаѓања:
  19.757
  Пол:
  Женски
  Два пати ја изгледав, и исто интересна ми беше и вториот пат :D
  Едвај ја чекам новата сезона (waiting)
   
  На cresa-jagoda и Distant им се допаѓа ова.
 12. Avery

  Avery Популарен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2014
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  12.144
  Пол:
  Женски
  Третава беше вишок, па и 4-та снимија...|(
   
  На theowndemon му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Slatkish255

  Slatkish255 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2016
  Пораки:
  342
  Допаѓања:
  612
  Пол:
  Женски
  Четврта сезона искача уште малку едвај чекам!!
  Другиве сезони ги имам изгледано уште одамна, и дефинитивно омилена серија ми е.

  На кој и да ја препорачав не ми рекле дека се разочарале :D8)
   
  На GoodGirl45, staycalm, cresa-jagoda и 2 други им се допаѓа ова.
 14. martiiinna

  martiiinna Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2016
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  2.680
  Пол:
  Женски
  Јас сум превозбудена што следната недела излегува четвртата сезона!!
  Со љубов ги бројам деновите :party::party:
  Според трејлерот сигурна сум дека не' чека една многу добра, напната сезона :$
   
  На Purplelilac, Liu, cresa-jagoda и 3 други им се допаѓа ова.
 15. Purplelilac

  Purplelilac Популарен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2016
  Пораки:
  1.599
  Допаѓања:
  26.289
  Пол:
  Женски
  Едвај чекам и јас.
  Ме разочара крајот на трета, па сакам сега да поправат малку.
  Инаку скарана ќе сум им. ]:) :D
   
 16. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  47.908
  Пол:
  Машки
  Спремни сте луѓе? Уште 2 дена јухуууу:party::sun:
   
  На Luminary, cresa-jagoda и JuLleE им се допаѓа ова.
 17. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  5.310
  Допаѓања:
  121.129
  Едвај чекам:party:
   
  На cresa-jagoda и John Snow им се допаѓа ова.
 18. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  47.908
  Пол:
  Машки
  8 епизоди ќе излезат утре, топ :inlove: Нема да чекаме недела за недела^_^
   
  На IM.TMKQ, cresa-jagoda и Demiii им се допаѓа ова.
 19. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  4.689
  Допаѓања:
  23.736
  Пол:
  Женски
  Само 8 се? Или ќе има уште епизоди оваа сезона?
   
  На IM.TMKQ му/ѝ се допаѓа ова.
 20. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  47.908
  Пол:
  Машки
  Само 8 Црепке,за жал..
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.