1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

MP3/4

Дискусија во 'Канта' започната од Seznajka2, 25 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Seznajka2

  Seznajka2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  590
  Допаѓања:
  119
  Имате ли МП3/4 (каков модел) и што песни имате на него...
  Ако има ваква тема(но не сретнав) може слободно да се избрише ;)  Јас да почнам,јас имам МП3 Sweex го купив пред 2-3 години,од Македонија 1800 денара(доста евтино) и имам околу 130 песни.Постојано го носам со мене...и сега ми е за пунење ;)

  [​IMG]
   
 2. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.157
  Допаѓања:
  14.164
  Пол:
  Женски
  Јас имам МП3, го купив пред едно 4-5 години. Неам поим колку пари беше, ама не беше скап. А незнам ни колкава му е меморијата. Еве, го скенирав, дека неможев да најдам слика на нет. :) Како што гледате.. „многу“ е сочуван, и ич не е чукан.
   

  Прикачени фајлови:

  • img027.jpg
   img027.jpg
   Големина на фајлот:
   49 KB
   Прегледи:
   218
 3. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.604
  Допаѓања:
  4.369
  Пол:
  Женски
  Имав на времето и едно 10 ги сменив брзо се расипуваа се кршеа слушалките брзо ми цркнуваа....сега си слушам музика на мобилен имам негде околу 100-на песни
   
 4. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.701
  Допаѓања:
  1.919
  Пол:
  Женски

  Имам потполно ист. А имам и уште еден, со поголема меморија, потенок е. Само што не ми текнува како се викаше. Не можам да го барам за да видам :D
   
  На Elennaa му/ѝ се допаѓа ова.
 5. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.638
  Имам Ipod... :) розов
  [​IMG]
  И имам сешто на него...
   
 6. Sweety55

  Sweety55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 септември 2011
  Пораки:
  181
  Допаѓања:
  413
  Пол:
  Женски
  Имам MP3 Hello Kitty..Имам околу 150 песни на него.. :) :D
   
 7. TeddyS

  TeddyS Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 мај 2011
  Пораки:
  235
  Допаѓања:
  121
  Лани купив едно МП4-че... мислам таа бугарската фирма НЕО беше... :?:

  Абре.. го откостив бре луѓе.. влечејќи го ваму-таму,овде - онде..го израсипав..

  3 пати на сервис го носев ..не го купив некои скапи пари па не очекував да биде којзнае колку квалитетно.. :) Собираше околу 800 песни .. убав звук имаше..ама не ми беше којзнае колку практично :^)

  Па и тоа чудото сегде го носев.. и телефон плус.. некако многу ствари ми беа.. :D Ќе требаше или којзнае колку да ги преполнувам џебовите или ташна да си носам .. :)

  Така да оваа година решив да купам некој си покомпактен мобилен телефон .. па фино лепо да спаковам све у едно :lol:
   
 8. RiRii

  RiRii Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Имам mp4 и mp3 се разбира повеќе ја користам 4 околу 200 песнички на него :D
  Црн модел со розово
  ме мрзе сега да барам слика
   
 9. MandyLane

  MandyLane Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  2.971
  Допаѓања:
  16.045
  Пол:
  Женски
  Oд што е смотано моето не можам ни слика да најдам.
  Имам и често го земам со мене, на факултет посебно, барем нешто убаво да послушам додека сум таму.
  Обично ставам песни кои ми се актуелни у моментот, ама и не мора да значи имам некои што редовно се наоѓаат на мп3.
  Една од редовните е Anna Molly - Incubus, и неколку од Placebo...
  Ама никогаш немам повеќе од 20 песни, баш како што кажав смотан е моделот и многу треба за да смениш на некоја песна конкретно.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.