Mu raskinav no go sakam nazad?Sovet...?

Дискусија во 'Канта' започната од kukidi, 16 јули 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kukidi

  kukidi Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2015
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  167
  Пол:
  Женски
  Kako se vrakja decko?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.283
  Допаѓања:
  50.002
  Пол:
  Женски
  На Скопјетесакам му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.