1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

My Life in Ruins [2009]

Дискусија во 'Филмови' започната од Dream-Girl, 17 април 2021.

 1. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.279
  Пол:
  Женски
  Филмов е со глумицата од My big fat Greek wedding и е сличен како тој филм.
  Сниман е во Грција и баш убави пејзажи има, слична е тематиката, но е исто баш интересна комедија за тепање време.
  Само што го изгледав и се зачудив како не сум слушнала за филмов, а е од поодамна.

  Го препорачувам на сите што сакаат добра комедија за релаксација, а плус снимен на убава локација. :) Ме фати носталгија за Грција откако го изгледав.

  Еве го трејлерот за филмов.
   
  Последна измена: 17 април 2021
  На The Saturdays, cresa-jagoda и Mishela им се допаѓа ова.
 2. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.516
  Допаѓања:
  80.551
  Пол:
  Женски
  И јас го гледав пред скоро, така ме расположи, супер ми беше.
  Актерката е прекрасна. Самиот филм не е нешто невидено нели, ама не е ни битно, мене ептен ми се допадна. Баш таква ром-ком ми требаше и уживав. И мене ме фати носталгија, ама баш за ваква шетка со тура, со цел ден акање по знаменитости, целиот турист-авантурист пакет. :D
   
  На Dream-Girl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.279
  Пол:
  Женски
  Исто, ептен ми беше relatable со сите тури што стварно сум ги имала со автобуси на одмор во Грција кога сум била. :D
  Се изнасмеав со ликовите, се потсетив на некои случки што и мене ми се случувале. :rofl::rofl: Ми погоди и мене расположение, баш вакво нешто ми се гледаше. :D
   
  На Mishela му/ѝ се допаѓа ова.