1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

My Life in Ruins [2009]

Дискусија во 'Филмови' започната од Dream-Girl, 17 април 2021.

  1. Dream-Girl

    Dream-Girl ☀️

    Се зачлени на:
    24 јуни 2013
    Пораки:
    20.123
    Допаѓања:
    195.289
    Пол:
    Женски
    Филмов е со глумицата од My big fat Greek wedding и е сличен како тој филм.
    Сниман е во Грција и баш убави пејзажи има, слична е тематиката, но е исто баш интересна комедија за тепање време.
    Само што го изгледав и се зачудив како не сум слушнала за филмов, а е од поодамна.

    Го препорачувам на сите што сакаат добра комедија за релаксација, а плус снимен на убава локација. :) Ме фати носталгија за Грција откако го изгледав.

    Еве го трејлерот за филмов.
     
    Последна измена: 17 април 2021
    На The Saturdays, cresa-jagoda и Mishela им се допаѓа ова.
  2. Mishela

    Mishela Модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    19 август 2010
    Пораки:
    18.584
    Допаѓања:
    80.667
    Пол:
    Женски
    И јас го гледав пред скоро, така ме расположи, супер ми беше.
    Актерката е прекрасна. Самиот филм не е нешто невидено нели, ама не е ни битно, мене ептен ми се допадна. Баш таква ром-ком ми требаше и уживав. И мене ме фати носталгија, ама баш за ваква шетка со тура, со цел ден акање по знаменитости, целиот турист-авантурист пакет. :D
     
    На Dream-Girl му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Dream-Girl

    Dream-Girl ☀️

    Се зачлени на:
    24 јуни 2013
    Пораки:
    20.123
    Допаѓања:
    195.289
    Пол:
    Женски
    Исто, ептен ми беше relatable со сите тури што стварно сум ги имала со автобуси на одмор во Грција кога сум била. :D
    Се изнасмеав со ликовите, се потсетив на некои случки што и мене ми се случувале. :rofl::rofl: Ми погоди и мене расположение, баш вакво нешто ми се гледаше. :D
     
    На Mishela му/ѝ се допаѓа ова.