babylove овошни кашички

Na sto treba da se fokusirate na 25 god:kariera ili semejstvo?

Дискусија во 'Канта' започната од toxincitylies, 20 август 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. toxincitylies

  toxincitylies Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2012
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  44
  Na sto treba da se fokusirate na 25 god:kariera ili semejstvo?
   
 2. zuto

  zuto Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 јануари 2014
  Пораки:
  3.407
  Допаѓања:
  25.222
  Тоа е личен избор, а не правило. Кој на што сака МОЖЕ да се фокусира.
   
  На Kukla994 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.393
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.