1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Nachinot na koj gi privlekuvam mashkite e?..

Дискусија во 'Канта' започната од feminauser123, 23 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. feminauser123

  feminauser123 Активен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  Luge barav no ne najdov vakva tema pa zatoa ja otvoriv:))

  Inaku kako vie gi privlekuvate maskite?
  Jas na primer mozebi sum ubava no nemam nikakva srekja vo toa.. na pocetokot sum im interesna no potoa im stanuvam dosadna kako da gi zadrzham? Nekoi soveti?.. fala <3 :wasntme:
   
 2. AquaBlue

  AquaBlue Популарен член

  Се зачлени на:
  28 септември 2013
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  571
  Kako da gi zadrzhis ? :?:
  Hmmmm :?:
  Prvo:
  На форумов е задолжително да се пишува на кирилица !
  Второ:
  Си имаш милиони теми низ категоријата Љубов, можеше барем да ги прочиташ пред да ја отвориш темава.
  Трето:
  Ај тоа што си ја отворила темава, туку и во Кафе-муабети си ја пикнала.

  И едно прашање :
  Од Гламстик да не доаѓаш :^)
   
  На molikaMk му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.