1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Nail art pen

Дискусија во 'Тело' започната од Меда989, 25 октомври 2016.

 1. Меда989

  Меда989 Активен член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2016
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Dali znaete kade vo Makedonija mozam da nabavam Nail art pen? Imam naracuvano preku AliExpress no ne mi se ceka tolku.[​IMG]
   
  На Hortenzija му/ѝ се допаѓа ова.