1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Najmnogu sakam

Дискусија во 'Канта' започната од cutegirliva, 5 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cutegirliva

  cutegirliva Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Jas namnogu sakam da me zatvorat vo trgovski ili vo teannova!!!!!Sakam ludi idei.........
   
 2. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.550
  Јас најмногу сакам да сфатиш дека ова не е споменар, туку форум.
   
  На rossonerka, Libera и LilBaby им се допаѓа ова.
 3. cutegirliva

  cutegirliva Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Sekoj ima svoe mislenje :!:
   
 4. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.452
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.