1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

NAJUBAVO MASKO...:):):)

Дискусија во 'Канта' започната од LoVeR, 6 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LoVeR

  LoVeR Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  886
  Допаѓања:
  1.046
  Mislam deka nema vakva tema na forumov a ako ima pustet mi link i ovaa slobodno brisete ja nemozam da ne go kazam najubavoto masko so sum go videla:


  neli e najubav....pa stavajte sliki od najubavite maski so svi gi videle pozzzzz
   

  Прикачени фајлови:

  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.297
  Пол:
  Женски
  se-i-sesto/najubav-maz-vo-svetot-t1573/
  Има 2 вакви теми. Едната е само малку подоле, на истата страна :!: . Другата е во сингл.
  И BTW ич не ми се свиѓа типот.
   
  На OzzyAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 3. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Lover овој дечко ти е толку ти е убав, или.....? |(

  Овој е баш просечен
   
 4. ludacaa

  ludacaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  180
  искрено мислам дека као прво насловот треба да биде на кирилица,а и типот не ми се свига :D
   
 5. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.477
  Овој ли е најубав? :^) Никогаш не би го погледнала, а па и тоа веѓата каква му е :puke:

  Темава или клуч ја следува, или да се спои во веќе постоечките исти теми. Изгледа сите ги мрзи прво да проверат пред да отвораат.
   
 6. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
  Јака веѓа држи - нема што. :rofl:
  Ептен мразам вакви кремци што се мислат дека се некои фраерчиња и што имаат зацртано во глава дека можат да ја имаат секоја девојка што ќе ја посакаат. :puke:
  П.С што си ја ставила истата слика четири пати, ваква „лепота“ еднаш да се види доволно е. :rofl:
   
  На Hopeful и MiDnIgHtLaDy им се допаѓа ова.
 7. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Фраерче во својот замислен свет, не е нешто посебно. Не е убав. :lol:
  И клуч би требало да добие темава. :hai:
   
 8. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  Што е со веѓатаааааа?! :D :D Ај што има вакви теми , него и машково е ...
   
 9. LaChiquita

  LaChiquita Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2010
  Пораки:
  586
  Допаѓања:
  463
  Прво не се пишува со Caps Lock на наслов на тема...а посебно не за таква глупа тема. А што се однесува до типот, ама ич, ич, ич не ми се бендисува, да помине покрај мене нема ни да го приметам :puke:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.