1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Navreda

Дискусија во 'Канта' започната од antonieta30, 7 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. antonieta30

    antonieta30 Активен член

    Се зачлени на:
    17 јули 2013
    Пораки:
    26
    Допаѓања:
    1
    Se izvinuvam zatoa sto nemozam da pisuvam na kirilica. Epa vaka me interesira dali nekos ste navredile nekogo i kako bilo toa sto ste mu rekle i kako toj/taa reagiral/a i dali vas takvo nesto vi se ima sluceno sto vi rekle i kako ste se pocustvuvale vo toj moment?
     
  2. Vertigo014

    Vertigo014 Активен член

    Се зачлени на:
    2 септември 2013
    Пораки:
    24
    Допаѓања:
    13
    Пред мнооогу години случајно и непромислено навредив еден другар. Со оглед на тоа дека тоа време бевме во средно, деца бре, и не беше тешко да ти сполета некоја навреда. Пробав подоцна да му се извинам но веќе никогаш не беше како порано. Од тогаш па наваму цело време му се извинувам во себе :$
     
  3. LadyFlame

    LadyFlame Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2012
    Пораки:
    658
    Допаѓања:
    339
    Никогаш не сум навредила некој ни намерно, ни ненамерно, но долку некој ме навреди ќе му возвратам со иста мерка :devil:
     
  4. Emotional123

    Emotional123 Форумски идол

    Се зачлени на:
    5 јули 2011
    Пораки:
    8.475
    Допаѓања:
    39.705
    Пол:
    Женски
    Намерно сигурно не, ненамерно незнам, можеби но нели некој би изреагирал доколку сум го навредила. Е сега ако некој ме навреди мене и ме заболи тоа, ќе вратам во иста мера.
     
  5. RiRii

    RiRii Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 август 2011
    Пораки:
    211
    Допаѓања:
    45
    Пол:
    Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.