1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Navreda

Дискусија во 'Канта' започната од antonieta30, 7 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. antonieta30

  antonieta30 Активен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2013
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  1
  Se izvinuvam zatoa sto nemozam da pisuvam na kirilica. Epa vaka me interesira dali nekos ste navredile nekogo i kako bilo toa sto ste mu rekle i kako toj/taa reagiral/a i dali vas takvo nesto vi se ima sluceno sto vi rekle i kako ste se pocustvuvale vo toj moment?
   
 2. Vertigo014

  Vertigo014 Активен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2013
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  13
  Пред мнооогу години случајно и непромислено навредив еден другар. Со оглед на тоа дека тоа време бевме во средно, деца бре, и не беше тешко да ти сполета некоја навреда. Пробав подоцна да му се извинам но веќе никогаш не беше како порано. Од тогаш па наваму цело време му се извинувам во себе :$
   
 3. LadyFlame

  LadyFlame Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2012
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  339
  Никогаш не сум навредила некој ни намерно, ни ненамерно, но долку некој ме навреди ќе му возвратам со иста мерка :devil:
   
 4. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  8.539
  Допаѓања:
  39.878
  Пол:
  Женски
  Намерно сигурно не, ненамерно незнам, можеби но нели некој би изреагирал доколку сум го навредила. Е сега ако некој ме навреди мене и ме заболи тоа, ќе вратам во иста мера.
   
 5. RiRii

  RiRii Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.