1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

NCIS: Los Angeles

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од LitttleRNBPrincess, 16 јуни 2018.

 1. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  933
  Пол:
  Женски
  Најдобра серија, акција и многу сакам вакви серии со детективи. Иако Imdb оценка е 6/10, предобра серија како и првото NCIS шоу.

  Крис О'Донел и LL Cool J се главниге улоги во ова второ шоу во франшизата `NCIS`, која се фокусира на светот со висок удел во Канцеларијата на специјални проекти (OSP) во Лос Анџелес. Високо обучени агенти одат под покритие и работат со најсовремени технологии достапни за апсење на криминалци кои се сметаат за закана за националната безбедност. Специјалниот агент `G 'Callum може да се трансформира во кого треба да биде со цел да се инфилтрира во криминалното подземје. Неговиот партнер, поранешен морнар "Сем Хана", е експерт за надзор кој користи најсовремена опрема за следење на агенти на терен и ги храни клучните информации.

  [​IMG]
   
 2. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  803
  Допаѓања:
  564
  Пол:
  Машки
  Ја немам гледано, ја имам гледано Њу Орлеанс и преубава е
   
 3. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  566
  Пол:
  Женски
  Ја гледав пред неколку години ја даваа на сител и на fox crime. Многу убава серија, само што не ги откупуваат сите сезони.
  На сител само првата сезона мислам дека ја даваа
   
 4. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  933
  Пол:
  Женски
  да да и јас така ја загледав таму и после ја барав да ја гледам по страниве
   
 5. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  4.527
  Допаѓања:
  37.453
  Пол:
  Женски
  Омилена :inlove:
   
  На LitttleRNBPrincess му/ѝ се допаѓа ова.