1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ne postoi devojka za zabava...

Дискусија во 'Канта' започната од uporen, 16 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. uporen

  uporen Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  sakam da ve prasam vas konkretno devojkite niz skopjevo ,sto e rabotava so vas bez razlika bilo koe masko niz sk da go prasas traga po devojka ili pa imal nekogas ,a pa od drugata strana ne postoJAT SLOBODNI DEVOJKI ,ZAREM E MOZNO VO SK DA IMA POVEEKE MAZI ODKOLKU ZENI??dajte ve molam devojki pokazete se malku inace nema zivot bez vas??
   
 2. didija

  didija Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  118
  Некако не сфатлива тема, наслов....
  Што е конкретното прашање, што треба да си покажеме ние девојките??? :^)
  Еве не тука сме. А во врска со тоа што се прашуваат машките дали има девојки, каде се што ги нема.... епа и ние девојките се прашуваме каде се вистинските мажи ,дали воопшто постојат , не само низ Скопје, општо низ Земјата |( :lol:
   
 3. Scarlet88

  Scarlet88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  327
  И ти дојде на женски форум да бараш девојки......[​IMG]
   
 4. girl1985

  girl1985 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  1.635
  Допаѓања:
  2.121
  Врло могуќе, па зош да не, може ќе се посреќи и тој и некоја девојка :)
   
 5. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Упорен, пишувај на кирилица и ако сакаш објасни што те мачи за да знам како да го променам насловот.
   
 6. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Ако е дојден за тоа, нека го има ова напамет. ;)
   
 7. Frosin4e

  Frosin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  179
  Пол:
  Женски
  Ми се чини или ти си бараш девојка за ЗАБАВА овде...?
  епа девојки за забава нема или барем не овде (јас немам сретнато) боље биди сериозен :^) така ке најдеш девојка :)
   
 8. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Темава излегува од контрола. Авторот не објаснува која му е поентата, според мене, клуч е неизбежен. друга опција не гледам. Темава ја заклучувам, а Упорен ако сака да објасни нека ме контактира по ЛП и темата ќе биде отклучена.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.