1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Neighbour From Hell - (Game)

Дискусија во 'Слободно време' започната од T.e.d.d.y, 1 август 2012.

 1. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.552
  Допаѓања:
  8.255
  Пол:
  Женски
  Бидејќи немаше ваква тема. Решив да отворам, а воедно и да прашам нешто. :)
  Долго врееме ја барав играта, но никако неможев да ја надам. + некои велат дека за да се игра играта, потребно е да ја имаш на Цд. :P
  Ајде посикусните за оваа игра нека ми објаснат накратко. :$
   
 2. an.ge.la

  an.ge.la Активен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Не е потребно цд. Инаку ако имаш добар антивирус можеш да си ја симнеш од интернет без страв дека ќе закачиш вирус јас така направив и си ја симнав. Сега си ја играм. Многу интересна игра. :D
   
 3. Lining

  Lining Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  184
  И јас ја симнав од интернет и сега ја играм ама како што кажа форумџиката погоре ти треба добар антивирус. Инаку јас го имам Касперски антивирус и тој е најдобар. Сега незнам каков антивирус имаш ти? :?:
   
 4. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.552
  Допаѓања:
  8.255
  Пол:
  Женски
  ^ Аваст
   
 5. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.202
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски
  Кога бев мала, брат ми ја играше, и ја преврте целата. Мене ми беше многу интересна и постојано му велев да ја игра. Јас не сакав да ја играм, бидејќи се плашев да не ме фатат. Потоа, ја гледав другарка ми како игра. :lol:
   
 6. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.894
  Допаѓања:
  5.450
  дали може онлајн да се игра?