1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

nemam sreka vo lljubovta a ni vo zivotot

Дискусија во 'Канта' започната од aleksandar86, 15 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. aleksandar86

  aleksandar86 Активен член

  Се зачлени на:
  15 март 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
 2. x-MajaEsposito-x

  x-MajaEsposito-x Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  1.732
  Допаѓања:
  3.508
  Пол:
  Женски
  И, сега?За тоа си има посебна тема, за совети и тешење немораше нова да отвараш. Али добро,нов си па те разбирам, не те карам :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.