1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

NeoStrata козметика за лице

Дискусија во 'Лице' започната од kerr.miranda, 16 февруари 2012.

 1. kerr.miranda

  kerr.miranda Активен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2012
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  6
  Здраво феминки!
  Дали сте ја употребувале козметиката на NeoStrata за лице? Посебно онаа за мрсна кожа, прашав една аптекарка и ми рече била доста ефиксна, медицинска? Некој ја има користено? :)
   
 2. Flower19

  Flower19 Активен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Неострата козметика за лице

  Дали имате користено од производите на козметиката Неострата? Читав на нет дека помагале за избелување на кожата, на пеги, флеки итн. Дали ги имате пробано и како сте задоволни од нив, и колку пари се?
   
 3. BlackyGirl

  BlackyGirl Активен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Неострата козметика за лице

  Јас користам лосион за лице од НеоСтрата, и стварно е многу ефикасен, поготово ако имаш мрсна кожа. Јас сум презадоволна. Ако си го купиш, немат да згрешиш..е сега е малку поскап. 1500 денари е 200мл. ама го користиш подолг временски период :)