1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

New Age Skopje

Дискусија во 'Канта' започната од LuisRoyo, 4 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LuisRoyo

  LuisRoyo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  12
  Не успеав да најдам досега тема за ова фино местенце, чиј амбиент тотално опушта, без разлика дали е преку ден или навечер, а баш е штета да нема отворена дискусија за истото :) Па оние кои биле споделете импресии, впечатоци..оние кое не го посетиле топло им го препорачувам..
  а преку следниов линк, ќе се обидам да ви го претставам колку толку местенцево со неговиот екстериер и ентериер :)

  http://www.youtube.com/watch?v=zub5H93UbBE
   
 2. DirtyQueen

  DirtyQueen Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2011
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  179
  Пол:
  Женски
  Поразлично е од другите места, но не сум имала можност да го посетам. Каде се наоѓа точно? :)
   
 3. LuisRoyo

  LuisRoyo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  12
  значи вака од Јосип Броз Тито гимназијата, кога идеш за накај Казабланка, Бенетон..се упатуваш во тој правец..ја поминуваш првата раскрсница и преминуваш улица..одиш едно 10-15 метри и десно има едно пролазче,таму се наоѓа :) сега не знам колку ќе ме сфатиш затоа иди на линкот на мапава..
  http://maps.google.com/maps?hl=en&bav=o ... 4315454464
  значи на митрополит теодосиј гологанов..епа ете обележано е и пролазчето и њу ејџ.. хев фан :)
   
  На DirtyQueen му/ѝ се допаѓа ова.
 4. LuisRoyo

  LuisRoyo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  12
  и успат ако некој може да ми даде инструкции како да ја префрлам темава у друга категорија -.- не знам како успеав у образование да ја лупнам :$ :(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.