1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

New Amsterdam (2018)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од LitttleRNBPrincess, 26 септември 2018.

 1. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  795
  Допаѓања:
  950
  Пол:
  Женски
  p15516981_b_v8_ab.jpg

  New Amsterdam

  Нова медицинска серија, интересна е. Главна улога е глумецот од The Blacklist.
  Жанр: Драма

  Се работи за еден нов медицински директор кој ги крши старите правила за лекување на системот во најстарата јавна болница во Америка.
   
  На theunforgiven му/ѝ се допаѓа ова.
 2. theowndemon

  theowndemon crazy cat lady Член на тимот

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  12.780
  Допаѓања:
  157.112
  Пол:
  Женски
  Јас само ради Рајан. Кога гледав Blacklist се залетав по него и кога догледав епизодата сакав уште. Не зошто серијата е "вау" добра, туку зошто сакав поќе од актерот.