1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Neznam sto da napravam ........ Help

Дискусија во 'Канта' започната од slatkamala2, 1 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. slatkamala2

  slatkamala2 Активен член

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Epa vaka so eden decko se vidov 2 pati i na vtorata sredba neznam ni jas kako no dojde do sex ...Posle toa nesto kontaktiravme preku sms trebase da se vidime no ne se vidovme i sega od deckoto nema ni traga ni glas.So treba da napravam , vase mislenje ???
   
 2. H.VAGA

  H.VAGA Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  4.900
  Си добил тој што сака и сега збогум.не прави ништо барем малку зачувај си ја гордоста
   
  На Alesii, Mermaid90 и fallenangel им се допаѓа ова.
 3. slatkamala2

  slatkamala2 Активен член

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Pa i ne me utesi ova so mi go kaza , ama sepak fala :))
   
 4. H.VAGA

  H.VAGA Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  4.900
  Тебе не ти треба утеха.потребно ти е само да ја согледаш вистината и да не грешиш повеќе
   
  На Alesii му/ѝ се допаѓа ова.
 5. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Ништо трагично.
  Не го барај веќе, сфати си го ова како една авантура, искуство повеќе и толку. ;)
   
 6. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  5.696
  Допаѓања:
  37.490
  Пол:
  Женски
  Се случило.Очигледно дечкото бил само за тоа со тебе.Продолжи понатаму и не ја прави истата грешка по втор пат.НЕ ГО БАРАЈ ВО НИКОЈ СЛУЧАЈ,ќе изгледаш многу поочајно.
   
 7. slatkamala2

  slatkamala2 Активен член

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Pa da sekoj gresi , a od sopstvenite greski se uci najdobro . Blagodaram mnogu devojki :**
   
 8. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.626
  I sto sega,ispadnal fraer demek,ste imale seks,golema rabota i toj i ti si uzivala,ic ne se zamaraj,koga vie devojki od poinakov aspekt bi gledale na seksot sve bi bilo poinaku,toj ako mu bilo dobro so tebe pak ke te bara,ako ne ti e gajle,zivotot tece ponataka.
   
 9. slatkamala2

  slatkamala2 Активен член

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Da taka e a i jas malku preterav pominaa edvaj 3 dena mozebi i ke me pobara , a vo sprotivno zivotot prodolzuva ponatamu ne e ni prv ni posleden
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.