1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

neznam sto da pravam??'

Дискусија во 'Канта' започната од cristina1, 25 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cristina1

  cristina1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  imam decko i so nego sum veke 2 godini sekoj den sme zaedno se vo red,ama jas kaj nego spijam non stop sum tami..i sega veke moite od doma mi vikat da se ozenam veke,ama jas neznam sto da pravm ve molam dadete mi odgovor nekoje mislenje?
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Па прибери се дома малку, чим е таква ситуацијата, а не сакаш да се мажиш. Колку време сте заедно и по колку години имате?
   
 3. faye

  faye Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2011
  Пораки:
  219
  Допаѓања:
  636
  Машала, твоите дома сакаат снаа, современи луѓе имало :)
   
  На Vik-to-ri-Ja му/ѝ се допаѓа ова.
 4. baby.90

  baby.90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  457
  Допаѓања:
  197
  хаххахахахахахаххах современи родители деф. Кажи повеке за твојата ситуација да ти дадеме неке советче, подетален опис ;)
   
 5. bitter-girl

  bitter-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  530
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.