1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Nicki Minaj Ники Минаж

Дискусија во 'Канта' започната од milenna.torres, 20 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. milenna.torres

  milenna.torres Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  120
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.094
  Допаѓања:
  61.990
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.