1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Nivea Visage

Дискусија во 'Канта' започната од Angelina96, 24 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angelina96

  Angelina96 Активен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Би сакал да ве прашам каде можам да ја најдам новата серија на Nivea Visage Pure Effect (http://www.nivea.mk/products/Face-Care/pure-effect) или некоја постара верзија на Nivea Visage и колку пари се сите артикли,ако некој куппувал од нив (мислам на гел за миење лице,тоник и кремови) :D
  ви благодарам...
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.185
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.