1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Nokti

Дискусија во 'Канта' започната од Anence-srcencee, 25 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Anence-srcencee

  Anence-srcencee Активен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Kako da gi napravam noktite moze prodlozi? :D
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.334
  Не може, ќе ти се заклучи темата :$
   
 3. gothchick

  gothchick Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.534
  Допаѓања:
  1.645
  telo/vasite-nokti-t4509/ ете ти 193 страни со предлози, не е потребно нова тема, а има и многу теми за нокти каде што можеш да гледаш предлози ако не ти е доволна оваа што ти ја дадов :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.