Norah Jones - Нора Џонс

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од Ana3567, 5 февруари 2016.

 1. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  451
  Пол:
  Женски
 2. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  451
  Пол:
  Женски
  Eve Edna Za Pocetok edna od omilenite nejzini izvedbi