1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Nova Godina

Дискусија во 'Канта' започната од Maci15, 29 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Maci15

  Maci15 Активен член

  Се зачлени на:
  29 декември 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  3
  Пошто се ближи нова година сакав да ве прашам каква фризура и какво фустанче ќе носите, јас мислам да си направам фризура ЛОКНИЧКИ вие што мислите ? :* :* :* :* :D :D
   
 2. aneaw

  aneaw Активен член

  Се зачлени на:
  27 октомври 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Неможам да најдам слика од моето фустанче иначе е без прерамки и набрано е од страните.... па да и јас мислам локни поз :D :D :D :*
   
 3. S.W.A.G

  S.W.A.G Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  8.910
  Пол:
  Женски
  и јас ќе си правам локнички :) лани ми излегоа многу убави да се надеваме и оваа година ќе излезат :D иначе ќе носам плаво фустанче :*
   
 4. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.738
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.871
  Допаѓања:
  65.862
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.