1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

nova sum :D

Дискусија во 'Канта' започната од dalinda1, 19 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dalinda1

  dalinda1 Активен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  zdravo jas sum nova se nadevam ke se druzime :* :inlove:
   
 2. Petunia-Queen

  Petunia-Queen Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 мај 2013
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  315
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.