1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

OУТУ ,,Вaнчo Питoшевски" - Oхрид

Дискусија во 'Образование' започната од Viki 99, 25 декември 2015.

 1. Viki 99

  Viki 99 Активен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2015
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  6
  Имa некoј инфoрмaции зa oвaa училиште
   
 2. Viki 99

  Viki 99 Активен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2015
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  6
  Сакам да се запишам во оваа училиште профил: хотелско-туристички техничар добро училиште ли е?
   
 3. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.366
  Допаѓања:
  2.474
  Пол:
  Женски
  Ima li skolo u drzavava kaj so ne sakas da se zapises!?
   
 4. Viki 99

  Viki 99 Активен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2015
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  6
  Нема!
  Баш оваа не го погоди! Го прашувам за братучетка ми, за да не прави акаунт го користи мојот! А и да ти кажам се распрашувам само за најдобрите средни медицински училиште во државата, оваа останатото го користат братучетка ми, брат ми и другарка м. :D:D
   
  Последна измена: 26 декември 2015