1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Oли Мрс (Olly Murs)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од Anne15, 22 април 2013.

 1. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  241
  Пол:
  Машки
  Епа вака јас не најдов тема за него,а ако има слободно клуч.Омилен пејач ми е -може да се види и по сликата на профилов :$ .Песните баш ми даваат некое расположение.А и вака баш ми е сладок. :lol: Ептен убаво се дотерува. :angel: Што мислите вие за него,дали ви се допаѓа како пее,изледа итн. :)
   
 2. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  834
  Интересно човече ми е мене многу позитивна енергија дава и со самата појава и со песните...така летни и лесни му се певливи :)
   
  На Anne15 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ivana0

  ivana0 Активен член

  Се зачлени на:
  24 мај 2013
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  0
  go slusam
  ubavi pesni ima
  edna od moite omileni e troublemaker :)
   
 4. Kristina.R

  Kristina.R Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2012
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Машки
  ми се допаѓа неговиот глас и стајлингот .Според мене супер пеач е :)
   
 5. FromWonderland

  FromWonderland Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2013
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  38
  Има прекрасен глас и стил на облекување. И преубава насмевка ^___^ Поздрав до сите феминки обозавателки на Olly
  http://www.youtube.com/watch?v=8lxaNO5V06k :inlove:
   
 6. Minion.M

  Minion.M Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2013
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  60
  Само ова:
  СОВРШЕНСТВО ОД ЧОВЕК!

  Има буквално се што треба да има еден асален пејач.
  Поздрзав до феминките со Dear darling :*
   
  На FromWonderland му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  4.153
  Пол:
  Женски
  Прекрасен :inlove: Troublemaker, Army of two, Dear darling ми се омилени
  Големо браво за пејчов :inlove: :*
   
  На FromWonderland му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  5.093
  Допаѓања:
  43.452
  Пол:
  Женски