Oмилените десерти на секој хороскопски знак поединечно!

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од rici.aaaaa, 26 август 2013.

 1. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.725
  Допаѓања:
  18.939
  Пол:
  Женски
  И кај мене како кај Кечап . Стрелец сум , и не поднесувам овошје во десерти . Највеќе ги сакам кремастите и чоколадните десерти .
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  5.084
  Допаѓања:
  25.137
  Пол:
  Женски
  :inlove: