1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Oна што се случува во Вегас (What happens in Vegas) [2008]

Дискусија во 'Филмови' започната од Vikica.cuci, 26 февруари 2012.

 1. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.293
  Пол:
  Женски
  Прекрасна љубовна комедија снимена во 2008 година.Се започнува кога Џои(главниот лик) му спрема изненадување на својот свршеник по повод неговиот роденден, а тој ја остава пред сите нивни пријатели(незнаејќи за изненадувањето).Од друга страна пак Џек добива отказ од неговиот татко.И двајцата се решаваат да отпатуваат во градот на гревовите Лас Вегас каде што ќе им се случат неочекувани работи(под дејство на алкохол ќе стапат во брак) и ненадејно ќе освојат 3 милиони долари.Барајќи развод судијата че ги осуди на 6 месечен брак(односно ќе треба 6 месеци да живеат заедно како вистински брачен пар).Во меѓувреме тие нецвесно се вљубуваат еден во друг......
  Прекрасен филм кој вреди да се погледне.
   

  Прикачени фајлови:

  На Lallly му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ana.ubavkata

  ana.ubavkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  59
  Сум го гледала филмот,интересен е :D
   
 3. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.635
  Допаѓања:
  4.456
  Пол:
  Женски
  Фино филмче за опуштање
   
 4. Angie.Angie

  Angie.Angie Активен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2012
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  9
  Ештон Кучер и Камерон Диаз... предобра комбинација. Филм кој вреди да се гледа!!
   
 5. Saricko

  Saricko Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2013
  Пораки:
  330
  Допаѓања:
  1.137
  преубава љубовна приказна која вреди да се гледа... :)
   
 6. lightning123

  lightning123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  391
  Сум го гледала повеќе пати и пак ќе го гледам. Преинтересни случки има. Како: Тој ја откорнува вратата на бањата, се тркаат кој прв ќе стигне кај брачен психолог и сл. Ја препорачувам на сите што сакаат добро да се насмеат :)
   
 7. smurfettee

  smurfettee Активен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2014
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  Најдобра романтична комедија која сум ја гледала... Филмче за опуштање и слатко смеење :lol:
   
 8. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.117
  Допаѓања:
  76.387
  Пол:
  Женски
  Не е лош филмот, особено крајот :)
   
 9. mila1111

  mila1111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  486
  Допаѓања:
  397
  Пол:
  Женски
 10. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  7.850
  Допаѓања:
  47.946
  Пол:
  Женски
  Баш скоро го гледав, интересен беше и смешен