1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Oпседнaт/a сум сo...

Дискусија во 'Слободно време' започната од Ketchup, 17 март 2018.

 1. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  6.759
  Допаѓања:
  46.275
  Тукa ќе си пишувaме сo штo сме oпседнaти вo мoментoт. Книгa, филм, серијa, игрa...
  Јaс вo мoментoв сум oпседнaт сo игрaтa нa Ким. Јa имaв игрaнo пред некoлку гoдини и не знaм штo ми текнa пoвтoрнo дa си јa симнaм и еве сегa не мoжaм дa се oткaчaм. Пa и декa хaк имaм, пaрички еден куп. :party:
  Сo штo сте oпседнaти вие? :lol:
   
 2. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.269
  Допаѓања:
  28.740
  Пол:
  Женски
  Gay ships... All day every day. Sue me. :D

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  27d5e412-8faa-4c6a-8840-cdfc8cbbd5b1.gif
  [​IMG]
   
  На piksooki, Indiegurl, Oxymoron и 12 други им се допаѓа ова.
 3. Hellobeautiful

  Hellobeautiful Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  3.288
  Допаѓања:
  20.743
  Пол:
  Женски
  Со гледање на видеа за здрава храна.
   
  На melnicanecot му/ѝ се допаѓа ова.
 4. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.723
  Допаѓања:
  31.962
  Пол:
  Женски
  Со гледање на филм секоја вечер пред спиење :|
   
  На kikkki и fana им се допаѓа ова.
 5. BelieberYeahh

  BelieberYeahh Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2013
  Пораки:
  1.443
  Допаѓања:
  2.203
  Пол:
  Женски
  Не само моментално, туку буквално од кога знам за себе сум опседната со серијата Монк :l:
   
  На blonde_supergirl, Bozica1980 и blueeparadise им се допаѓа ова.
 6. k.frosina

  k.frosina Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  2.485
  Допаѓања:
  25.805
  Пол:
  Женски
  Филмови 8-|:~:
  ако еден ден ми испаднат очиве од тоа ке биде да знаете:lol:
   
  На kikkki, elimkd, ЕденЧлен и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. gorde1

  gorde1 Активен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2018
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Филмови,Серии..:D
   
 8. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.166
  Допаѓања:
  177.058
  Пол:
  Женски
  Кашкавал
   
  На Роберт 7, Stefanmfo и Juicy им се допаѓа ова.
 9. marchi-cool

  marchi-cool Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.860
  Допаѓања:
  14.216
  Пол:
  Женски
  Во моментов со ништо ама се сеќавам пред еден месец не ни работеше кабловската и бидејќи телевизорот ни е андроид на јутуб за една недела сум ја изгледала серијата пари и љубов а пустата една епизода нешто повеќе од 2 саати траеше па сум седела по цели ноќи до 4-5 h сабајлето да гледам а и преку ден кога бев слободна. Болест работа
   
 10. Neophodna

  Neophodna Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  569
  Допаѓања:
  548
  Пол:
  Женски
  Со српски,хрватски,босански серии,луд збунет нормалан и друга серија таа е љубав,навика и паника по 100 пати ги гледам и чекам нови епизоди
   
  На Dr.Zzz и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
 11. Stephen Amell

  Stephen Amell Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 јуни 2017
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  25.962
  Со сериите Arrow и The End of the F***ing World.:inlove:
   
  На Alisa22 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. melnicanecot

  melnicanecot Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2016
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  786
  Пол:
  Машки
  На VictoriaSan и Bitter-Sweet им се допаѓа ова.
 13. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  13.593
  Допаѓања:
  42.628
  Пол:
  Женски
  The vampire diaris и The originals
  Кафе
  Тестенини.
   
  На bunnie му/ѝ се допаѓа ова.
 14. CaliforniaGirl25

  CaliforniaGirl25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2018
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  126
  Пол:
  Женски
  Кафе и серии
   
 15. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.387
  Допаѓања:
  13.679
  Пол:
  Женски
  Моментално опседната сум со проучување на Aerospace engineering.
  Дури и најдов специјален online course каде професорот е поранешен NASA астронаут. Планирам да се запишам, освен тоа треба да знам само физика и калкулус - I mean, how hard can it be? It's not rocket science...oh wait, it is! :D
   
  Последна измена: 19 март 2018
  На Oxymoron, Bozica1980, alexa_dimoska и 5 други им се допаѓа ова.
 16. marija.980

  marija.980 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  662
  Пол:
  Женски
  Јадење :worried:
   
  На elimkd и Miss.N им се допаѓа ова.
 17. Sweetlove_0312

  Sweetlove_0312 Популарен член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2017
  Пораки:
  1.513
  Допаѓања:
  12.451
  Пол:
  Женски
  музика, кафе, филмови, пици, тостови
   
  На ЕденЧлен му/ѝ се допаѓа ова.
 18. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.881
  Допаѓања:
  52.863
  Пол:
  Машки
  Фудбал:inlove:
   
 19. Afrodite¥

  Afrodite¥ Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2017
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  2.979
  Пол:
  Женски
  Лажеш :!:^_^ Сите знаеме со што си опседнат :wasntme:
   
  На Scott Weiland, Nigredo Odor, iloveyou29 и 3 други им се допаѓа ова.
 20. Miss.A.

  Miss.A. Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2017
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  2.312
  Пол:
  Женски
  Зизги 8-|
   
  На Scott Weiland, КикиМаус, EraBon и 3 други им се допаѓа ова.