1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Oпшти прашања

Дискусија во 'Канта' започната од mime87, 27 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.949
  Пол:
  Женски
  Се осмелив да ја отворам темата бидејќи знам дека на сите му недостига и му е потребна темата Сакам да прашам ако мислите дека треба да се избрише повелете,но јас мислам дека на сите доста ќе ни биде корисна...
  Па од моја страна повелете со вашите прашања и одговори :)
   
 2. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.832
 3. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.037
 4. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.949
  Пол:
  Женски
  ок јас прв пат ја гледам пак нека се заклучи...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.