1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Oпшти прашања !

Дискусија во 'Канта' започната од BlondeGirl8, 20 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BlondeGirl8

  BlondeGirl8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  115
  Eпа девојки дека не можев да најдам ваква тема и плус една има заклучена, а ми треба еве напраив ако има слободно корпаа, уствари ја напраив за да прашам каде би можела да најдам нитни во скопје , ако знае некој нека ми каже дека стварно ми требаат ! фала однапредд :*
   
 2. girlx3

  girlx3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2012
  Пораки:
  227
  Допаѓања:
  142
  на бит пазар има..на тезгите каде што продаваат монистри
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.