1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Oсаменост

Дискусија во 'Канта' започната од antonieta30, 17 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. antonieta30

  antonieta30 Активен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2013
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  1
  Многу сум осамена реално незнам што да правам од дома не сум излезена.Многу му завидувам на деца кои си имаат свое друштво секоја ден излезени и јас би сакала да сум меѓу нив како да го променам тоа?
   
 2. Kaylee

  Kaylee Активен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2013
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  22
  1 Темата е дупла.Прочитај ги правилата на форумот.
  2 Престани да завидуваш,верувај тоа многу ке ти помогне.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.