1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Oblecena ??

Дискусија во 'Канта' започната од Astro, 17 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Astro

  Astro Активен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Da ve prasam Devojki , mozda ke mi se smeete , ama moram....
  So decko mi sakame da imame orgazam i dvajcata , ama ne sakam da me cepka na golo , dali moze preku gakji toa da se pravi ili mora na golo da fakja kaj mene ? :P ve molam odgovorete mi ....a inace ne sme imale seks , samo toa sakame :P pls :P
   
 2. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.365
  Допаѓања:
  15.977
  Пол:
  Женски
  Svetilka? Deer? :P
  Епа срц :P зависи што услуга сакаш. :P
  Се плашиш да не му се заплеткаат прстите во прашумата што ја спомнуваше оној пат за депилација? :P
  heheheh :P
  Колку е интересно гламстик да го замениш со сајтов.:P М? :P
   
  На maja.kostovska и TennisBabe им се допаѓа ова.
 3. Astro

  Astro Активен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  sakam samo da znam dali moze preku gakji toa da se pravi ili mora na golo ?
   
 4. Peperutka90

  Peperutka90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.081
  девојЧЕ дали стварно имаш 21??? апсурдно е да поставуваш вакво прашање ако ти се тие години што ти стојат на профилот
   
 5. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.069
  Допаѓања:
  8.092
  Пол:
  Женски
  Прво, немаш 21 година-гарант! :!:
  Ако имаше стварно, вакво прашање немаше да поставиш.

  Второ, очигледно не си прочитала ништо низ форумов, ако прочиташе многу ќе научеше и ќе го најдеше одговорот на твоево прашање низ темите, нема потреба од нова тема.

  Трето, ако сакате да доживеете оргазам без секс со твојот партнер-можете, а тогаш тоа ќе се вика петинг (Триење на половите органи преку гаќи).
   
 6. magde1990

  magde1990 Активен член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  3
  хахаха немозам да се изнацудам какви банални прашања иначе се согласувам со Lepaaa
   
 7. Astro

  Astro Активен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Vi blagodaram , navistina imam 21 godina ..no prv pat mi e , imat i takvi slucai...ako vie ste go praele toa na 15 god. ne znaci deka site toa go pravat....
   
 8. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.069
  Допаѓања:
  8.092
  Пол:
  Женски
  Јас лично не чекав 15. Само што мајками ми ги извади пелените, одма почнав со тоа!
  Е да бе, ќе чекам до 15! :rofl:
   
 9. Gea

  Gea Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1.056
  Допаѓања:
  11.592
  Пол:
  Женски
  Па ти си требала уште да почекаш, рано ти е.
  Никако на голо!!!
  И обавезно кога ќе го правите тоа, скафандери за скијање да облечете!
  А за нас нема спас. Ќе гориме во пеколот што кога на 15 сме се лапале, сме му давале на дечкото да не фаќа за цицка 8)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.