1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ocajna ve molam za pomos

Дискусија во 'Канта' започната од marenceee, 18 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. marenceee

    marenceee Активен член

    Се зачлени на:
    18 мај 2013
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    0
    Zdravo ve molam za odgovor
    ja sum majka na tri deca i nekoe vreme si imam maka so vodenje ljubov.mnogu me cesa vaginata od nadvor i pri odnos me boli vnatre nemoze da bide normalno znam no bev na ginekolog mi zedoja bris mi rekoja deka e dobro no deka imam mnogu belo pranje i mi dadoja dve dozi vaginalni gi primiv i apcinja piev no ne mi proaga mnogu mi e maka koga ce imame odnosi mnogu me boli vnatre .Dali mi e nekoja prelada ili infekcija neznam zatoa ve molam za pomos.no veke so meseci mi e vaka maka ve molam
     
  2. koritsaki

    koritsaki Moderator Член на тимот

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    17.896
    Допаѓања:
    103.003
    Пол:
    Женски

    А да се јавиш ти кај лекарот пак и да кажеш дека се уште го имаш овој проблем? :?:
     
  3. marenceee

    marenceee Активен член

    Се зачлени на:
    18 мај 2013
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    0
    ja ke odam ama neznam dali problemot e samo do mene ili i do soprugot off be maki
     
  4. Aligator

    Aligator Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 јануари 2013
    Пораки:
    41
    Допаѓања:
    18
    Па можеби треба да побараш мислење и од друг лекар
     
  5. kravce

    kravce Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 јануари 2012
    Пораки:
    3.807
    Допаѓања:
    52.964
    Направи подетални испитувања, промени го и докторот ако треба, ако се открие некоја инфекција или бактерија ќе ја третираш и докторот ќе ти укаже дали ќе треба и сопругот да се третира (што е веројатно дека да, двајцата). Среди побрзо, не е воопшто убаво што со месеци имаш проблем.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.