1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ocajna ve molam za pomos

Дискусија во 'Канта' започната од marenceee, 18 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marenceee

  marenceee Активен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Zdravo ve molam za odgovor
  ja sum majka na tri deca i nekoe vreme si imam maka so vodenje ljubov.mnogu me cesa vaginata od nadvor i pri odnos me boli vnatre nemoze da bide normalno znam no bev na ginekolog mi zedoja bris mi rekoja deka e dobro no deka imam mnogu belo pranje i mi dadoja dve dozi vaginalni gi primiv i apcinja piev no ne mi proaga mnogu mi e maka koga ce imame odnosi mnogu me boli vnatre .Dali mi e nekoja prelada ili infekcija neznam zatoa ve molam za pomos.no veke so meseci mi e vaka maka ve molam
   
 2. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  14.957
  Допаѓања:
  84.578
  Пол:
  Женски

  А да се јавиш ти кај лекарот пак и да кажеш дека се уште го имаш овој проблем? :?:
   
 3. marenceee

  marenceee Активен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  ja ke odam ama neznam dali problemot e samo do mene ili i do soprugot off be maki
   
 4. Aligator

  Aligator Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2013
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  17
  Па можеби треба да побараш мислење и од друг лекар
   
 5. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.674
  Допаѓања:
  51.748
  Направи подетални испитувања, промени го и докторот ако треба, ако се открие некоја инфекција или бактерија ќе ја третираш и докторот ќе ти укаже дали ќе треба и сопругот да се третира (што е веројатно дека да, двајцата). Среди побрзо, не е воопшто убаво што со месеци имаш проблем.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.